BORULAR

Kalsiyum Karbonatlar; bina içi tesisat sistemleri, alt yapı sistemleri, drenaj sistemleri, tarımsal sulama sistemleri gibi alanlarda su ve atık suların taşınmasını sağlayan boruların üretiminde fonksiyonel bir dolgu maddesi olarak kullanılmaktadır.


Çeşitli boru uygulamalarında kullanılmak üzere farklı partikül boyut ve beyazlık değerlerine sahip kalsiyum karbonat, barit gibi mineraller sunar. Kaplı ve kapsız formlardaki Kalsiyum Karbonat ürünlerimiz; PVC, PP, PE vb. polimerler içerisinde mükemmel dağılım özellikleri göstermesi nedeniyle üretilen boruların mukavemet özelliklerini geliştirir, viskoziteyi düzenler, daha parlak ve düzgün bir yüzey oluşumu sağlar. Ürünlerimiz kimyasal olarak çok saf ve beyaz olduklarından pigment tasarrufu sağlayarak maliyetleri düşürür.


Yüzeyi kaplı ve kapsız Hidrofil nem alıcı ürünlerimiz üretim sırasında nemi absorplayarak üretimin ve çıkan ürünlerin sorunsuz olmalarını sağlamaktadır. Hidrofil ürünü nemden kaynaklanan üretim kapasitesindeki azalmayı ve üründeki kalite düşüşünü engeller. Bu özelliği sayesinde zaman ve enerji kazandırarak maliyetleri düşürür.


Uygulama Alanları:


* Bina İçi Tesisat Boru Sistemleri

* Boru Ek Parçaları

* Altyapı Boru Sistemleri

* Drenaj Sistemleri

* Tarımsal Sulama Sistemleri

* Yağmur Olukları ve Ek Parçaları