PVC PROFİL VE LAMBİRİLER

Doğal Kalsiyum Karbonatlar PVC pencere profili, lambri ve köpük levha formülasyonlarının onlarca yıldır vazgeçilmez bileşenleridir. Özellikle, son ürünlerin sertlik ve darbe mukavemetlerini artırırlar. Daha yüksek sertlik, duvar kalınlığının azaltılmasına olanak sağlar ve bu nedenle malzemeden tasarruf edilmiş olur.


Profil, lambri ve köpük levha uygulamalarında kullanılmak üzere farklı partikül boyut ve beyazlık değerlerine sahip çok çeşitli standart ve özel kalsiyum karbonat ürünleri sunar. Kaplanmış ürün yelpazemiz; PVC polimerleri içerisinde mükemmel dağılım özellikleri göstermesi nedeniyle son ürünlerin mukavemet özelliklerini geliştirir, viskoziteyi düzenler, daha parlak ve düzgün bir yüzey oluşumu sağlar. Ürünlerimiz kimyasal olarak çok saf ve beyaz olduklarından pigment tasarrufu sağlayarak maliyetleri düşürür.


Profil sektörü için geliştirdiğimiz GLS serisi kaplı ürünlerimiz; sahip oldukları eş tane boyut dağılım eğrileri, üstün dispersiyon kabiliyetleri, beyazlık özellikleri ve PVC polimerleri ile uyumlu kaplama teknolojileri sayesinde, profil üretiminde kalıptan kolay ayrılma, saçaklanmayı önleme, yüksek parlaklık ve darbe dayanımı gibi avantajlar sunar.


Uygulama Alanları:

* Pencere Profilleri
* Kapı Sistemleri
* Sürme Sistemleri
* Tavan ve Duvar Lambrileri
* Kenar Bantları
* Aksesuar ve Pervazlar
* Kapı Lambrileri
* Asma Tavan Panelleri
* Perde Rayları